مشتری گرامی از اعتماد شما متشکریم.

برای فعالسازی ضمانتنامه و خدمات پس از فروش، لطفا شماره ضمانتنامه را همراه با نام و نام خانوادگی خود به سامانه پیامکی شرکت به شماره ۷۷۲۴۹۲۳۴-۰۲۱ ارسال فرمایید و یا به صورت آنلاین اطلاعات خود را برای شرکت ارسال نمایید. در هر دو روش از دریافت پیامک تاییدیه فعالسازی توسط سامانه طی حداکثر سه روز کاری اطمینان حاصل نمایید.

۱
۱

شماره ضمانتنامه

۱
۲
۱

نام و نام خانوادگی و شماره ضمانتنامه

۲

شماره سامانه پیامکی

(حتما به همراه ۰۲۱ گرفته شود)

فعالسازی آنلاین ضمانتنامه


  خواهشمند است موارد و شرایطی را که محصول را از حالت گارانتی خارج می سازد، از قسمت پشت کارت ضمانت به دقت مطالعه فرمایید. 

  برخی از مهمترین این شرایط عبارتند از :

  ۱. ارائه فاکتور خرید و کارت ضمانت در هنگام دریافت هرگونه خدمات الزامی می­ باشد.

  ۲. درصورت سرویس و تعمیر دستگاه توسط افراد متفرقه، دستگاه از ضمانت خارج خواهد شد.

  ۳. درصورت ایجاد خساراتی از قبیل عدم استفاده صحیح، عدم رعایت حداکثر زمان کارکرد مداوم دستگاه، حوادث طبیعی، شکستگی، رطوبت و رسیدن آب به قطعات الکتریکی دستگاه، آسیب دیدگی در اثر نوسانات برق، خوردگی و پوسیدگی بوجود آمده توسط مواد و شوینده­ های شیمیایی و همچنین خسارات ناشی از حمل و نقل دستگاه مشمول ضمانت نمی­ باشد.

  ۴. این دستگاه برای مصارف خانگی طراحی شده و نباید جهت مصارف صنعتی و عمومی مورد استفاده قرار گیرد و عدم توجه به موارد ایمنی، دستگاه را از ضمانت خارج خواهد ساخت.

  ۵. در صورت عدم ارسال پیامک فعالسازی، شرکت هیچ مسئولیتی در قبال ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت کالا نخواهد داشت و همچنین کارت ضمانت بدون مهر شرکت و مهر فروشگاه فاقد اعتبار است.

  error: Content is protected !!
  اطلاعیه مهم
  به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که تنها کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی وایت کالا (کالای سفید) مورد تایید می باشد و کیفیت و اصالت کالاهای ارائه شده توسط سایر فروشندگان و فروشگاههای اینترنتی به هیچ وجه مورد تایید نمی باشد و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال این گونه کالاها نخواهد داشت.